depilacja laserowa to nasza specjalizacja

Zadzwoń i umów się na zabieg!

O depilacji laserowej

 

 
DWA NAJNOWSZE LASERY MEDYCZNE

LightSheer-Duet_logo


do skóry opalonej - efekt NA CAŁE ŻYCIE!!!

Gładkie, zadbane ciało, bez niechcianego owłosienia jest marzeniem wielu osób. Na rynku dostępnych jest wiele metod depilacji różniących się od siebie trwałością efektów, długością zabiegu i oczywiście ceną. ESTETIQOmed jako jeden z nielicznych w Polsce gabinetów wprowadził najnowszy laser diodowy LightSheer DUET, a w roku 2017 ABSOLUTNĄ NOWOŚĆ LightSheer DESIRE pozwalając tym samym na najskuteczniejsze pozbycie się zbędnego owłosienia w najkrótszym czasie aż TRZEMA GŁOWICAMI.

Mechaniczne usuwanie włosów depilatorem, słabymi urządzeniami do fotoepilacji, czy za pomocą starych laserów lub popularnych dzisiaj IPL nigdy nie przyniosą zadowalającego efektu na dłużej - włosy po prostu odrosną. Po co zatem tracić pieniądze na nieskuteczną depilację lub depilację laserową wykonywaną starym sprzętem?

W Profesjonalnym Studiu Depilacji Laserowej ESTETIQOmed oferujemy bezbolesny, bezpieczny i najskuteczniejszy na świecie sposób depilacji za pomocą medycznych laserów diodowych najnowszej generacji LightSheer DUET oraz LightSheer DESIRE. Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa (absorbcja energii przez melaninę - barwnik). Należy jednak dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen) i właśnie one reagują na światło lasera, pozostałe włosy są w fazie przejściowej i spoczynku (katagen, telogen), która ma różne okresy trwania (od 4 do 8, a nawet 12 tygodni) - po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa. Z tego względu zabiegi muszą być powtarzane minimum trzy razy, aby usunąć prawie wszystkie włosy. 

W większości przypadków po trzech/czterech zabiegach następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia (ok. 80% klientów potrzebuje między 4, a 5 zabiegów - zależnie od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych, wieku itp.). Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 40% włosów, po serii zabiegów ok. 90-95% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne.

anagenanagen - faza wzrostu, cebulka jest połączona z macierzą i odżywiana przez naczynia przylegające do mieszka, melanocyty produkują melaninę. Depilacja przeprowadzona w tej fazie jest najskuteczniejsza.
katagenkatagen - faza przejściowa, włos uwalnia się z brodawki i wędruje do góry, melanocyty przestają produkować melaninę.
telogentelogen - faza spoczynku, włos martwieje i wypada, pod martwą macierzą rodzi się nowy włos.
Studio Depilacji Laserowej Estetiqo - Toruń. Nasza oferta: depilacja laserowa - laser Light Sheer; usuwanie cellulitu, lifting, odmładzanie, usuwanie zmarszczek, redukcja tkanki tłuszczowej, odchudzanie - Venus Freeze.