Podwójna moc dwóch najlepszych gabinetów w Toruniu z zakresu medycyny estetycznej

Łączymy najnowszą, amerykańską medyczną technologię Venus Freeze
oraz lekarską wiedzę w zabiegu mezoterapii.

Proponujemy najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązanie w dążeniu
do perfekcyjnego wyglądu twarzy i ciała w pięciu krokach.

DLACZEGO VENUS FREEZE?

VENUS FREEZE to amerykańskie, medyczne urządzenie wykorzystujące unikalną technologię MP2 jest połączeniem multipolarnej fali radiowej RF trzeciej generacji i impulsowego pola magnetycznego. Wykorzystywana w technologii polaryzacja sprawia, że energia zostaje skupiona, zogniskowana tworząc jednolite pole fali elektromagnetycznej wysokiej częstotliwości.
Celem zabiegu jest intensywne pobudzenie mikrokrążenia krwi, formowanie się nowych włosowatych naczyń krwionośnych oraz tworzenie nowych fibroblastów, wznawia proces produkcji kolagenu. Usuwa cellulit i redukuje tkankę tłuszczową.

DLACZEGO MEZOTERAPIA?

Mezoterapia jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Jej zadaniem jest wtłoczenie w skórę rozmaitych substancji aktywnych ukierunkowanych na potrzeby każdej cery: zabieg poprawia jej nawilżenie, uzupełnia niedobory witamin i minerałów, wspomaga mikrokrążenie, zwiększa napięcie i elastyczność skóry, poprawia jej gęstość i spoistość redukując oznaki starzenia przywracając skórze świeży i młody wygląd.
Skóra staje się gęstsza i bardziej jędrna. Koktajle do mezoterapii ciała , pomogą w redukcji cellulitu i rozstępów, poprawiają mikrokrążenie oraz kondycję i nawilżenie skóry ud, pośladków, brzucha a także zmniejszają zatrzymania płynów.
Kwas hialuronowy wiąże wodę w skórze. Krzem poprawia jej elastyczność, wyciąg z karczocha odpowiada za odprowadzenie limfy oraz zatrzymanie płynów w tkankach , obrzęki i uczucie opuchnięcia. Wyciąg z nostrzyka aktywuje powrotny przepływ krwi i wspiera odprowadzenie limfy. DMAE przywraca jędrność, przeciwdziała wiotczeniu a karnityna zwiększa metabolizm komórek.
Spektakularne efekty obserwuje się wykonując zabiegi w serii, 3-5 zabiegów w odstępach 10-14 dni.