CO WYRÓŻNIA LIGHTSHEER DUET & LIGHTSHEER DESIRE

LightSheer DUET i LightSheer DESIRE wyprodukowane przez firmę Lumenis to najszybsze, najnowsze i jednocześnie najmocniejsze urządzenia z cenionej na całym świecie linii laserów LightSheer, uchodzących za najskuteczniejsze na świecie systemy przeznaczone do trwałej depilacji laserowej. LightSheer Duet i LightSheer Desire to światowy przełom w dziedzinie urządzeń depilacyjnych. Na tle innych urządzeń depilacyjnych wyróżniają się:

• NAJWIĘKSZĄ SKUTECZNOŚCIĄ NA ŚWIECIE
• NAJMNIEJSZĄ LICZBĄ ZABIEGÓW
• SKRÓCONYM CZASEM TRWANIA ZABIEGU, PEŁEN KOMFORT – na modelu starszej generacji Light Sheer ET depilacja nóg trwała ok. 3 godziny, na Light Sheer DUET ok. 20 minut !!!
• znacznie SŁABSZYMI ODCZUCIAMI BÓLOWYMI, przez co eliminuje konieczność stosowania środków znieczulających
 BEZPIECZEŃSTWEM – bez przebarwień i popękanych naczynek, dodatkowo specjalne opcje DLA SKÓRY OPALONEJ
• gwarantuje WYGODĘ i KOMFORT posiadania aksamitnie gładkiej skóry każdego dnia
• a poza tym wszystkim ESTETIQOmed oferuje – NAJLEPSZĄ CENĘ !!! 


LightSheer DUET
 to jedyny laser, który posiada 2 GŁOWICE PRACUJĄCE Z SZAFIROWĄ KOŃCÓWKĄ:

• mniejsza głowica (LightSheer ET 9x9mm) – przeznaczona jest do depilacji małych powierzchni i trudno dostępnych miejsc. W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka tej głowicy została zaopatrzona w niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia końcówką ChillTip , który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4 °C.

• większa głowica (LightSheer HS – 22x35mm) – wykorzystywana do depilacji większych powierzchni, takich jak nogi, plecy czy brzuch. Umożliwia ona wykonanie depilacji całych nóg zaledwie w ok. 20 minut. Innowacyjny system zasysania skóry Vacum, który umożliwia lepszą absorpcję energii oraz głębszą penetrację wiązki światła, co pozwala na uzyskanie skutecznej depilacji przy wykorzystaniu zdecydowanie niższych energii. Przy zastosowaniu systemu Vacum możliwa jest również depilacja osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz tendencją do pękających naczynek.

Głowince LightSheer Desire

LightSheer DESIRE jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym system pracującym na wszystkich  trzech głowicach

 

•  średnia głowica (LightSheer XC – 12x12mm) – zaopatrzona w średniej wielkości okienko terapeutyczne dostarcza impulsy o regulowanej gęstości energii do 100 J/cm², i służy do bardzo skutecznej, szybkiej i precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała. Chłodząca szafirowa końcówka Chill Tip będąca własnością patentową firmy zapobiega oparzeniom nawet przy tak bardzo wysokich mocach, dzięki czemu występowanie komplikacji jest prawie równe zeru. Jest to najmocniejszy z istniejących systemów, co pozwala na zmniejszenie liczby seansów terapeutycznych i zapewnia nieporównywalną z innymi systemami skuteczność.

Głowice LightSheer Desire ujęcie 2

System posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez U.S. FDA (Food 8, Drug Administration) respektowany na całym świecie. Jako laser medyczny wpisany jest do krajowego rejestru wyrobów medycznych.

Głowice LightSheer Desire