Utracona jędrności skóry twarzy i ciała

Technologia (MPJ2 odbudowuje strukturę kolagenu i elastyny, sprawiając, że włókna stają się krótsze i grubsze. W ten sposób zwiększa się napięcie skóry. Dodatkowo fibroblasty zwiększają produkcję włókien kolagenu i elastyny, przyczyniając się do dalszej poprawy napięcia i elastyczności skóry, czego widocznym efektem jest redukcja zmarszczek.

Rezultatem zabiegu jest wyraźne podniesienie górnych powiek, linii brwi, wyraźny efekt liftingu oraz zwiększenie napięcia skóry można uzyskać na policzkach, linii żuchwy czy podbródku, natychmiastowy efekt podniesienia owalu twarzy i opadających kącików ust. Dodatkowo następuje likwidacja obrzęków i zasinień wokół oczu.

System daje doskonałe wyniki ujędrnienienia i redukcji miejscowych defektów skóry w okolicy ud tzw. „bryczesów”, pośladków, brzucha szczególnie po ciąży, wygładzenie skóry kolan oraz dłoni, ujędrnienie biustu, ramion- redukcja tzw.”pelikanów”.

Efekty pojawiają się przede wszystkim na skutek natychmiastowego obkurczenia włókien kolagenowych, namnażania fibroblastów powstaniu drobnych naczynek krwionośnych, co poprawia odżywienie i dotlenienie komórek skóry.